Univerzita Palackého Olomouc

Univerzita Palackého Olomouc

Rozsáhlá projektová příprava vybavení budovy školy při velké rekonstrukci AV technikou v různém rozsahu. Od běžných učeben s jednoduchou projekcí, přes senát či velkou aulu s pořádáním promocí či pronajímáním, po skrytou zastřešující režii.

více
Redigitalizace kina VALMEZ

Redigitalizace kina VALMEZ

V průběhu května došlo k obnově promítací techniky v kině VALMEZ ve Valašském Meziříčí. Kino Svět, po novu kino ValMez, které prošlo rekonstrukcí, je nově vybaveno 4K projektorem NEC NC3240s s vestavěným playerem NP-90MS02 (DOLBY IMS2000) s původním 3D systémem XpanD shutter glasses.

více
Multifunkční centrum Hustopeče

Multifunkční centrum Hustopeče

Obyvatelé Hustopečí si dlouhou dobu stěžovali na horší podmínky v místním společenském domě, ve kterém sál neodpovídá parametrům pro oblíbená zájezdová divadelní představení a stejné výtky bylo možné slyšet i ze strany hostujících divadelních souborů. Rekonstrukcí původního kina se tak vyřešily hned dva problémy. více
Architektonická studie KD Zábřeh

Architektonická studie KD Zábřeh

Co takhle jeden "běžný" kulturák změnit na moderní multifukční sál? I na to si u nás troufáme... více
Digitalizace kina Mikulovice

Digitalizace kina Mikulovice

V prosinci 2017 jsem dokončili další rozsáhlou rekonstrukci kina, tentokráte v Mikulovicích na Severní Moravě. Projekt v rozsahu 6 milionů korun zůstal maličko bez povšimnutí, přestože jde o ukázkový případ, jak na malém městečku oživit digitální kino. Nám je jen líto, že Fond kinematografie tento projekt nepodpořil.

více
Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou

teleskopická elevace hlediště DSTAGE II - moderni sedačky / jevištní mechanika - elektromotorická maskovací opona - elektromotorický výkryt teleskopické elevace - maska projekční plochy - látkové vybavení / baterie pro jevištní osvětlení / kinorám - technická lávka pro ozvučení více